W dniach 28 i 29 listopada 2012r. odbędzie się piąte posiedzenie międzynarodowej komisji d/s gospodarczych w Warszawie.

Zapraszamy zainteresowanych o kontakt z IZBĄ.

abc

 

Wielobranżowe stoisko narodowe polskich firm w Azerbejdżanie
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w Warszawie organizuje Stoisko narodowe polskich firm podczas „ 16th Azerbaijan International Telecommunications and Information Technologies Exhibition”,  Azerbejdżan, Baku, 23-26 listopada 2010.

Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość dofinansowania w/w kosztu udziału w targach w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 - 2013, Poddziałanie 6.5.1 „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych”. Wielkość pomocy na udział przedsiębiorcy w programie promocji o charakterze ogólnym w ramach Poddziałania 6.5.2 PO IG nie może przekroczyć 50 % poniesionych kosztów  kwalifikujących się do objęcia pomocą i kwoty 25 tys. zł.
Przedsiębiorstwa zainteresowane uzyskaniem dofinansowania powinny złożyć wniosek do Ministerstwa Gospodarki, Departament Wdrażania Programów Operacyjnych, Plac Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, nie później niż do dnia 27 września 2010 r. (nie później niż 60 dni przed terminem rozpoczęcia targów). 
Wnioski o dofinansowanie dostępne są na stronie: http://www.mg.gov.pl/node/10299 

Możliwość wystąpienia na stoisku narodowym  podczas targów w Baku stwarza polskim przedsiębiorcom doskonałą okazję do nawiązania kontaktów gospodarczych i współpracy z azerskimi partnerami zainteresowanymi współpracą z polskimi firmami w wybranych sektorach.
Z uwagi na wielobranżowy charakter stoiska narodowego do udziału w targach serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców reprezentujących różne branże, ze szczególnym uwzględnieniem:
•    Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT)
•    Telekomunikacja
•    Przemysł elektroniczny


Program udziału polskich przedsiębiorców w targach przewiduje m.in.:

  • działania marketingowe w kraju i za granicą, w tym przygotowanie, druk i dystrybucja materiału informacyjnego polskiej delegacji według informacji otrzymanych od przedsiębiorców,
  • działania w kraju i za granicą na rzecz pozyskania uczestników, w tym działania informacyjne skierowane do określonych grup docelowych o pobycie grupy polskiego biznesu w Baku,
  • udział w Targach BakuTel 2010 na stoisku narodowym o powierzchni ok. 100 m2 o otwartym charakterze ekspozycji, dającym możliwość prezentacji oferty eksportowej uczestników,
  • spotkania b2b firm polskich i azerskich na stoisku narodowym.

Koszt udziału w targach na stoisku narodowym na 1 przedsiębiorcę wynosi  49.775,88zł brutto.


Uprzejmie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń (Pobierz Doc) do udziału w targach na stoisku narodowym w formie elektronicznej na adres:

Monika Wysocka
e-mail: monika.wysocka@paiz.gov.pl
tel. 22 334 9858
i
Katarzyna Rosińska
e-mail: katarzyna.rosinska@paiz.gov.pl
tel. 22 334 9982

Uwaga: liczba uczestników programu jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń

Organizator:
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A.
Ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
tel.:+48 22 334 9980
fax: +48 22 334 9990

Stoisko narodowe organizowane jest w ramach projektu systemowego „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych” (poddziałanie 6.5.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka).

 


 

10.09.2010

W dniu 10.09.2010 r. o godzinie 10.00 w sali sesyjnej Politechniki Częstochowskiej odbyło się spotkanie PAIG z W-ce Prezesem Izby Panem Alijewem.
Spotkanie to dotyczyło nawiązania scisłych stosunków gospodarczo-naukowych polskich przedsiębiorców i świata nauki i medycyny z Azerbejdżanem.
W spotkaniu wziął udział również prezes Regionalnej Organizacji Pracodawców
Pan Dariusz Jadczyk.

 

 


 

 

Copyright 2003-2010 B I G - D U O www. bigduo.pl